Sociálne siete

Kompletné nastavenie a manažovanie sociálnych sietí (instagram, facebook, tiktok, youtube).

V dnešnej dobe je sociálna prezencia každej spoločnosti veľmi dôležitá. Aktivita a kvalita obsahu zvyšuje relevantnosť Vašej firmy a z dlhodobého hľadiska prináša aj obchody.

Veľa Vašich potenciálnych klientov sa pred kúpou služby alebo produktu pozrie na sociálne sieťe Vašej firmy až potom sa rozhoduje či sa pre Vás rozhodne alebo nie.

V IS Agency Vám preto zabezpečíme pravidelné pridávanie kvalitných príspevkov s dôkladne nastavenými hashtagmi pre čo najväčší dosah #

0
Aktívnych klientov
0
Mesačne minutých na reklamy
0 x
Priemerná návratnosť investície za reklamu

Sociálne siete

Sociálne siete

Kompletné nastavenie a manažovanie sociálnych sietí (instagram, facebook, tiktok, youtube).

Sociálne siete sú vašou bránou, aby ste zostali informovaní, zapojení a spojení s našou značkou v digitálnom prostredí. Veríme v silu sociálnych médií podporovať zmysluplné vzťahy a zdieľať cenné poznatky. Pridajte sa k nám na našej sociálnej ceste!

Pripojte sa k našej online komunite a spojte sa s nami na rôznych platformách sociálnych médií. Veríme v silu sociálnych sietí podporovať zmysluplné spojenia, zdieľať poznatky a informovať vás o našich najnovších aktualizáciách a ponukách.

Naše schopnosti

Analýza publika

Platená reklama

Správa komunity

Tvorba obsahu

Influencer Marketing

Sociálne počúvanie

SEO integrácia

Branding

Zákaznícka podpora

Pohybové Centrum Košice

Liečime Jedlom

Erkon Klimatizácie

Náš proces

A social media marketing agency typically follows a structured process to plan, execute, and optimize social media campaigns for their clients. Here is an overview of the typical steps involved in the process:

reflektor

Naša vízia

Záleží nám na vašom podniku. Správame sa k tomu, ako keby to bolo naše vlastné.

Agentúra Novej úrovne

Vieme, ako funguje staromódna agentúra. Mesačné procesy príprav, vysoké štartovacie poplatky, slabá komunikácia a napokon, nedostatočné tempo.