Poradenská činnosť

Vášmu biznisu prezradíme naše špeciálne spôsoby ako zvýšiť obrat a návratnosť investovanej sumy za reklamu. V IS Agency  chápeme, že každá výzva je jedinečná a univerzálne riešenia len zriedka fungujú. Preto prispôsobujeme naše poradenské služby vašim špecifickým potrebám a okolnostiam.

Konzultačné služby, kde ponúkame celý rad odborných znalostí na pomoc podnikom a jednotlivcom dosiahnuť ich ciele. Náš tím  sa venuje poskytovaniu individuálnych riešení, praktických poznatkov a strategických rád, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech.

sme odhodlaní pomáhať vám zvládať výzvy, chopiť sa príležitostí a dosiahnuť vašu víziu úspechu. Spojte sa s nami a poďme spoločne premeniť vaše ciele na skutočnosť.

0
Aktívnych klientov
0
Mesačne minutých na reklamy
0 x
Priemerná návratnosť investície za reklamu

Poradenská činnosť

Poradenská činnosť

Vášmu biznisu prezradíme naše špeciálne spôsoby ako zvýšiť obrat a návratnosť investovanej sumy za reklamu. V IS Agency Social Media Marketing chápeme, že každá výzva je jedinečná a univerzálne riešenia len zriedka fungujú. Preto prispôsobujeme naše poradenské služby vašim špecifickým potrebám a okolnostiam.

Konzultačné služby, kde ponúkame celý rad odborných znalostí na pomoc podnikom a jednotlivcom dosiahnuť ich ciele. Náš tím skúsených konzultantov sa venuje poskytovaniu prispôsobených riešení, praktických poznatkov a strategických rád, ktoré vám pomôžu dosiahnuť úspech.

sme odhodlaní pomáhať vám zvládať výzvy, chopiť sa príležitostí a dosiahnuť vašu víziu úspechu. Spojte sa s nami a poďme spoločne premeniť vaše ciele na skutočnosť.

Naše schopnosti

Analýza publika

Platená reklama

Správa komunity

Tvorba obsahu

Influencer Marketing

Sociálne počúvanie

SEO integrácia

Branding

Zákaznícka podpora

Pohybové Centrum Košice

Liečime Jedlom

Erkon Klimatizácie

Náš proces

A social media marketing agency typically follows a structured process to plan, execute, and optimize social media campaigns for their clients. Here is an overview of the typical steps involved in the process:

reflektor

Naša vízia

Záleží nám na vašom podniku. Správame sa k tomu, ako keby to bolo naše vlastné.

Agentúra Novej úrovne

Vieme, ako funguje staromódna agentúra. Mesačné procesy príprav, vysoké štartovacie poplatky, slabá komunikácia a napokon, nedostatočné tempo.